Víkendové mlsanie - Krajší víkend sa skrýva v jedinej krabičke

Ako si víkend urobiť krajším?

Oslaďte si víkend s nami

Vitajte u nás. Sme veselý pár – Marianna a Miroslav, a už niekoľko rokov vám prinášame radosť v krabičke. Teší nás byť s vami pri všetkých dôležitých udalostiach, alebo len tak pri vašom víkendovom mlsaní.

Našou snahou je priniesť vám a vašim blízkym tú najsladšiu bodku za celým týždňom. Dbáme preto na kvalitu a poctivosť surovín, aby ste sa k nám vždy radi vrátili.

Naša sladká ponuka je na dosah

Vaše sladké túžby

Či už sa rozhodnete pre krabičku plnú chutných koláčikov alebo máte chuť na tortu, náš team je pripravený splniť všetky vaše sladké túžby.

Budeme radi, ak nám dovolíte byť súčasťou vašich osláv a svadieb, či iných milých príležitostí. Tak čo, idete s nami mlsať?

Chcem mlsať

Špeciálna ponuka

Okrem stálej ponuky pre vás pravidelne pripravujeme aj rôzne špeciály. Vyskúšali ste už náš vaječný likér alebo sezónne krabičky? Nakuknite, čo máme v ponuke tentokrát.

Pestrý výber

Spoznajte všetky koláčiky z našej ponuky a nájdite si svojho favorita. Momentálne vás čaká pestrý výber 20 druhov rôznych zákuskov a už teraz premýšľame, čím vaše jazýčky potešíme v budúcnosti.

Poďte sa s nami pozrieť do zákulisia

Nazrite bližšie do našej pekárne a prečítajte si o novinkách, plánoch, ľuďoch v teame Víkendového mlsania alebo si s nami niečo napečte.

To ma zaujíma

Nový e-shop

Tešíme sa, že koláčiky budú odteraz u vás ešte o čosi rýchlejšie a celý proces bude oveľa jednoduchší. Predstavujeme vám náš novučký e-shop, v ktorom si vyklikáte víkendovú krabičku raz – dva.

Víkendové mlsanie, to je …

 

Kvalita

Pečieme z poctivých surovín od lokálnych dodávateľov, bez konzervantov a stužených tukov. Jednoducho tak, aby ste z mlsania mali radosť nielen vy, ale aj vaše telo.

Čerstvosť

U nás sa pečú koláčiky každý deň, aby sa dostali na váš stôl v tom najlepšom a najčerstvejšom stave.

Tradícia v novom šate

Na svoje si prídu klasici, ale aj vyznávači moderného štýlu. Od laskonky cez krémeš, až po tartaletky – máme niečo pre každého.

Ideálny darček

Sladké je vždy dobrý nápad. Garantujeme vám, že víkendové boxíky a darčekové poukážky vyčarujú oslávencovi sladký úsmev na perách.

Dovoz až domov

Ak to máte k nám do Podunajských Biskupíc alebo do Senca ďaleko, využite možnosť pohodlného doručenia na adresu.

Víkendové mlsanie, to ste aj Vy

– tí najlepší zákazníci akých si môžeme priať. Bez vás by to nebolo ono. Tešíme sa na každého nového zákazníka, ale aj na tých, ktorí sa k nám s úsmevom vracajú.