Ako sa k nám dostanete - Víkendové mlsanie

Ako sa k nám dostanete?

Pobočka Bratislava

Podunajské Biskupice – Kazanská 54

Bratislavská pobočka sa nachádza asi 2 minúty cesty od Kauflandu. Náš priestor je oproti Slovenskej sporiteľni a priamo vedľa Prima banky. Vstup je z druhej strany budovy (od ihriska), kde aj bez problémov zaparkujete. Hľadajte naše logo alebo to skúste podľa sladkej vône čerstvo upečených koláčov.

V prípade, že k nám cestujete autobusom, odporúčame vystúpiť na zastávke Podzáhradná (linky 65 a 87). Od zastávky je to k nám potom už len približne 150 metrov. Ak sa k nám vyberiete z autobusovej alebo vlakovej stanice, privezú vás linky 71 (bývalá 201) alebo 72 (bývalá 202). Vystúpiť môžete na zastávke Toryská a odtiaľ prejsť pešo už len cca 300 metrov.

Pobočka Senec

Moyzesova 2A

Nájdete nás asi 200 metrov od Slovenskej pošty, v polyfunkčnej budove, ktorá na prvý pohľad zaujme tvarom svojich balkónov. Parkovanie je možné kúsok od pobočky.

V prípade, že sa k nám veziete autobusom, zastávka Autobusová stanica je vzdialená približne 200 metrov od našej sladkej výdajne. Zaostrite na naše logo alebo na lákavú vôňu napečených dobrôt.