Doprava - Víkendové mlsanie

Doprava

Po svoju objednávku sa môžete zastaviť na Kazanskú 54, ak vám to však nevychádza, radi vám ju privezieme my. Víkendové krabičky rozvážame zadarmo pri objednávke nad 49€* medzi štvrtkom a nedeľou do vybraných mestských častí a blízkeho okolia Bratislavy. Stačí, ak nám zavoláte so svojou objednávkou a upresníte miesto, na ktoré je potrebné ju doviezť. O ostatné sa už postaráme.
*doprava pri objednávkach do 49€ je spoplatnená sumou 4€. 

Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Rovinka, Dunajská Lužná, Miloslavov, Kvetoslavov, Hviezdoslavov, Mierovo, Hubice, Šamorín, Hamuliakovo, Kalinkovo, Štvrtok na Ostrove, Čakany, Most pri Bratislave, Malinovo, Zálesie, Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Tomášov, Veľký Biel, Nová Dedinka, Senec, Chorvátsky Grob, Slovenský Grob, Pezinok, Modra, Svätý Jur, Vajnory, Rača, Nové Mesto, Ružinov, Trnávka, Zlaté Piesky, Petržalka – večer

Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Ružinov, Staré Mesto, Nové Mesto, Koliba, Palisády, Kramáre, Horský Park, Devín, Karlova Ves, Mlynská dolina, Dúbravka, Devínska Nová Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Marianka, Stupava, Petržalka, Jarovce, Rusovce, Polianky

Vo štvrtok a nedeľu tieto smery kombinujeme.


 

Smer jazdy v konkrétny deň sa odvíja od všetkých objednávok pre daný víkend. O presnom dni a čase doručenia vás budeme informovať predom.

Počas svadobnej sezóny máme harmonogram opäť trochu zmenený, preto nás neváhajte kontaktovať ohľadom rozvozu telefonicky. Radi urobíme, čo je v našich silách, aby sme vám vyhoveli. 

Keďže nám na vizuálnom dojme záleží rovnako ako na premakanej chuti, garantujeme vám 100 % bezpečný prevoz. V našom chladiarenskom aute si tak všetky krémy udržia štruktúru, torty tvar a prisaháme na hrniec čerstvého karamelu, že z 20 koláčikov sa po otvorení krabice nikdy nestane jeden.