O nás - Víkendové mlsanie

Kto sme?

Srdečne vás vítame na našom webe – poďte si s nami zamlsať! Ale ešte predtým pár riadkov o nás.

Sme Marianna a Miroslav, vždy usmiaty pár, ktorý pre vás pečie s láskou už piaty rok. Na začiatku sme piekli len my dvaja, dokonca v domácom prostredí. No dnes máme už 2 prevádzky a 8 zamestnancov. Sme s vami pri radostných udalostiach, oslavách, svadbách, ale aj po ťažkom týždni, kedy si len potrebujete obaliť nervy poriadnou dávkou sladkého.

Okrem koláčikových krabičiek, ktoré pre vás pripravujeme každý týždeň od štvrtka do nedele, vám radi upečieme torty, pripravíme výslužky pre hostí alebo vám koláčikmi naplníme váš svadobný candy bar. V našej ponuke nechýbajú klasické zákusky, ako laskonky, krémeše či punčové rezy. Radi však experimentujeme a prinášame nové a moderné chute, preto u nás nájdete aj tartaletky, brownies či pohárikové dezerty.

Snažíme sa priniesť vám to najlepšie a preto dbáme na kvalitu a čerstvosť. Vždy, keď je to možné, podporujeme lokálnych dodávateľov. Pečieme z masla z Levických mliekarní, maku a orechov od malých farmárov, múky z Mlynu Trenčan, Šťastných vajec z voľného výbehu, medu z Medárne, a ďalších. V dobrotách z Víkendového mlsania nenájdete žiadne stužené tuky, konzervanty a zloženie koláčikov by sme určite nemuseli rozpisovať cez 10 riadkov. Aby sme vedeli úplne presne, čo sa nachádza v našich koláčikoch, niektoré zo surovín si vyrábame aj sami – je to napríklad náš vlastný džem, karamel či arašidové maslo. Samozrejmosťou pri pečení a dekorovaní je aj dokonale čerstvé ovocie.

 

Koláčiky si môžete objednať s doručením priamo domov, alebo si ich môžete vyzdvihnúť na našich prevádzkach na Kazanskej 54 v Bratislave alebo na Moyzesovej 2 v Senci. Myslíme aj na zábudlivcov, preto sú víkendové krabičky u nás na pobočkách väčšinou pripravené aj k okamžitému odberu.
Už sa vám zbiehajú slinky? Tak vstúpte do nášho e-shopu.

Pre individuálnu ponuku nám napíšte prostredníctvom kontaktného formulára.