Svadobné zákusky a svadobné torty - Víkendové mlsanie

Svadby

Pečieme s láskou a pečieme aj pre lásku. A preto vám radi osladíme svadobnú hostinu našimi dobrotami. Či už pôjde o torty, zákusky na stoly, výslužky pre hostí alebo chcete našimi mlsnotkami naplniť candy bar – sme pripravení na všetky výzvy.

Keďže majú budúci novomanželia častokrát rôzne predstavy a požiadavky, najlepšie bude, ak nás kontaktujete prostredníctvom nášho formulára alebo si dohodneme osobné stretnutie. A potom už môžete nechať všetky sladké starosti na nás.

KONTAKT :

svadba@vikendovemlsanie.sk

+421 911 461 113

Naša sladká svadobná ponuka

Svadobné torty

Krájanie torty je určite dôležitým momentom svadobného dňa. Vaše predstavy radi zhmotníme a vytvoríme tak tortu, na ktorú budete vy a vaši hostia ešte dlho s úsmevom spomínať.

Zakladáme si na poctivých surovinách od dodávateľov, ktorým dôverujeme. Každá svadobná torta môže byť úplným originálom a my sa tešíme na nové výzvy, ktoré nás pri pečení čakajú.

Ak však patríte skôr medzi nerozhodných, určite vám ľahko poradíme a odporučíme obľúbené príchute a dizajny. Poradíme vám aj koľko porcií je potrebných v závislosti od počtu hostí. Okrem toho máme v našej sladkej ponuke niekoľkokrát ročne ochutnávku toriet, ktorá vám v ťažkom rozhodovaní jednoznačne pomôže.

Svadobné koláče

Láska ide cez žalúdok a naše koláčiky sú toho jasným dôkazom. Dezertami sme už mnohých očarili na prvý pohľad. Máte hostí, ktorí musia mať na tanieriku punčák, krémeš či laskonku? Alebo takých, ktorí podľahli skôr moderným trendom? My máme niečo pre každého a zaručujeme, že si pochutia mladší aj starší. Detailný popis celej koláčikovej ponuky nájdete v sekcií Naše koláčiky.

Ak nemáte v pláne koláče servírovať priamo na svadobných stoloch, ale preferujete vytvorenie candy baru, v spolupráci s našimi externými partnermi koláčiky naaranžujeme podľa dohodnutých požiadaviek.

Pre tých, ktorí naše zákusky poznajú z víkendových boxíkov, by sme chceli dať do pozornosti, že v svadobnej ponuke dezerty pečieme v trošku menšej verzií (4×4 cm). Robíme to tak pre to, aby vašim hosťom nejedli len oči, ale vládal jesť aj žalúdok a mohli tak vyskúšať čo najviac druhov.

Výslužky pre hostí

Balenie koláčikov pre hostí môžete bez starostí nechať na nás. Okrem dezertov na svadobné stoly vám radi pripravíme krabičky pre svadobčanov a vy môžete využiť už beztak drahocenný predsvadobný čas na niečo iné.

Dovoz

S nami sa nemusíte stresovať s prevážaním a uskladňovaním 3-poschodovej torty a veľkého množstva koláčov. Nevestu so ženíchom by určite nepotešila naklonená torta alebo zákusky, ktoré sa v krabici akosi zázračne poposúvali tam, kde nemali. My a naše chladiarenské auto zabezpečíme, že sladká nádielka dorazí tam, kde treba. Objednávku doručíme bezpečne a včas, podľa vopred dohodnutých podmienok.

Kontaktujte nás. Už teraz sa nevieme dočkať, ako osladíme váš najkrajší deň.

Najčastejšie otázky a odpovede

Rozhodne k nám nemusíte bežať s čerstvým snubákom na prste, dajte si chvíľu na spracovanie tých najkrajších pocitov a emócií.  Začať riešiť sladké svadobné dobroty však odporúčame hneď, ako si dohodnete termín a miesto konania svadby (nemusí to byť konkrétny dátum). Nemusíte sa stresovať, nie je potrebné mať ešte ujasnený ani presný počet hostí, stačí, že o vás budeme vedieť a budeme s vami rátať. Po rozhodnutí sa pre využitie našich služieb zaplatíte rezervačný poplatok 150 €, ktorý sa následne odráta z celkovej faktúry. Keďže svadobné objednávky prijímame vždy len v obmedzenom počte, môžete si byť istí, že Vašu predstavu zhmotníme do poslednej čerešničky či čokoládového stekanca a poskytneme vám taký servis, aby ste so sladkou časťou vašej hostiny nemali jedinú starosť.

Bohužiaľ, nezameriavame sa na bezlaktózové verzie koláčikov, avšak intoleranciu radi zohľadníme pri výbere typu korpusu, napríklad pri intolerancii na lepok či alergii na orechy… Všetko závisí od individuálnej dohody, preto sa nám hneď ozvite. Pokúsime sa splniť všetky vaše priania, ak to bude v našich silách. Čím si vždy, samozrejme, môžete byť istí, je maximálna čerstvosť a kvalita použitých surovín.

Áno, keďže sme presvedčení, že výsledná chuť sladkých dobrôt je veľmi ovplyvnená kvalitou použitých surovín, dodávateľov si starostlivo vyberáme. Všetky bežne dostupné lokálne suroviny sa snažíme získavať priamo od slovenským dodávateľov, pečieme preto z masla z Levických mliekarní, maku a orechov od malých farmárov, medu od Medárne a čerstvého sezónneho ovocia. V prípade exotickejších variánt sa zameriavame na prvotriednu kvalitu.

Nuž, to veľmi záleží na počte a type vašich hostí. Niekedy sa stretne partia, ktorá na sladké veľmi nie je (i keď sa stále divíme, ako sa to dá!), inokedy manželia pochádzajú z veselo mlsajúcich rodín… Zvolený počet zákuskov preto veľmi závisí od individuálnych preferencií, z našich bohatých skúseností však vieme zhodnotiť, že tri až päť kúskov na osobu je bežným štandardom.

Áno, radi vám zabezpečíme kompletný servis. Zabezpečíme tie najlepšie koláče, ktoré následne usadíme do milých krabičiek. Výslužky vám teda s láskou nielen napečieme, ale i nakrabičkujeme tak, aby ste vy v tomto smere nemali žiadne ďalšie starosti.

Tak, aby vystihli VÁŠ vkus, doplnili vašu svadobnú výzdobu a potešili najmä Vaše oko. Radi s vami do detailu prekonzultujeme vaše predstavy, tortu zladíme s celkovou výzdobou, v prípade zdobenia kvetmi použijeme rovnaký typ, ako bude mať nevesta v kytici. Po dohode vieme zabezpečiť aj špeciálne dekorácie. Veď čo je viac, než šťastný úsmev nevesty pri pohľade na svadobnú tortu?

Jednoducho, vyplňte formulár tu na stránke, alebo nám rovno zavolajte. Ďalej vám všetko radi vysvetlíme a oboznámime vás s ďalším postupom. Následne si v ideálnom prípade dohodneme osobné stretnutie, kde si preberieme všetko potrebné tak, aby sme stopercentne splnili vaše očakávania. Zároveň tiež my potrebujeme mať potvrdený záujem – spravidla totiž nejde len o jednu tortu, ale i stovky koláčov na stoly a do výslužiek, takže sa snažíme vyhnúť akýmkoľvek nedorozumeniam. Veď uznajte, nebolo by škoda toľkých koláčikov, ak by sme sa nepochopili správne?

Môžete rátať so spoľahlivým dovozom. Máme skvelé chladiarenské auto a ochotných kolegov, ktorí vám koláčiky po dohode radi privezú na akékoľvek miesto. Dorazíme vždy včas a koláčiky vyložíme v neporušenom stave. Áno, mohli by ste to risknúť na vlastnú päsť, no veľkú svadobnú tortu a štyri stovky koláčov do kufra osobného auta asi nevpracete. 🙂

Nikdy pred vami nič netajíme. Poplatky sú vždy dohodnuté vopred. Ich výška je vždy individuálna, odvíjajú sa od vašich požiadaviek a toho, na čom sa dohodneme. Zohľadňujú i typ potrebného servisu a  miesto konania hostiny. Radi vám vyčíslime presnú výšku po tom, ako nás skontaktujete so záujmom o svadobné mlsanie.

Napíšte nám a bude nám cťou odporučiť vám naše majstrovské kúsky. Ak máte vlastnú predstavu, určite nám o nej dajte vedieť, budeme sa tešiť, ak vašu predstavu zhmotníme do sladkej lásky. Akékoľvek osobné preferencie, individuálne zmeny v príchutiach odporučených variantov, alebo úpravy v spôsoboch zdobenia radi zapracujeme tak, aby sme na konci vykúzlili tortu, ktorá vám i vašim hosťom ešte trošku zlepší už i tak dokonalý deň.

Pozrite si naše ostatné produkty na e-shope.

E-shop