Veľkonočná ponuka - Víkendové mlsanie

Veľkonočné mlsanie

Sviatky jari už čoskoro zaklopú na dvere a my vieme, ako vám ich čo najviac spríjemniť. Pripravili sme pre vás ponuku s mnohými novinkami, ale aj obľúbenú klasiku pre vašich veľkonočných maškrtníkov.

Veľkonočné vajíčko

35,00 s DPH

Veľkonočné vajíčko je niečo, čo tu ešte nebolo, a preto si ho nemôžete nechať ujsť. Vo vnútri vás čaká kombinácia lahodnej bielej čokolády, pomarančovo-marakujového želé a chrumkavých pistácií. To všetko navyše vo veselých farbách, ktoré k tomuto obdobiu skvele pasujú.
Naše Veľkonočné vajíčko sa jednoznačne stane vaším obľúbeným dezertom tohtoročných sviatkov jari.

Hmotnosť: 550 g | Alergény: 1,3,6,7,8

Prejsť na formulár

Krabica koláčikov

20ks – 39,00 s DPH

Chcete mať napečených mnoho druhov koláčov, no nestíhate? Nevadí, pretože my to radi vybavíme za vás. Pestrý mix chutí poteší aj toho najnáročnejšieho milovníka sladkého.

Hmotnosť: 1400 g | Alergény: 1,3,5,6,7,8

Prejsť na formulár

Krabica koláčikov

30ks – 59,00 s DPH

Keďže niekedy je ťažké odhadnúť počet veľkonočných hostí, pripravili sme pre vás mix tridsiatich koláčikov, z ktorého sa zaručene ujde aj nečakaným návštevníkom.
Okrem toho vás v krabičke určite potešia aj naše 4 nové limitky:
– brownies s karamelom
– malinovo-pistáciová tartaletka s bielou čokoládou
– nutelová tartaletka s pravou šľahačkou
– čučoriedková tartaletka s bielou čokoládou

Hmotnosť: 2100 g | Alergény: 1,3,5,6,7,8

Prejsť na formulár

Krabica tartaletiek

20ks – 48,00 s DPH

Francúzsky šarm a kvalitné slovenské suroviny – to sú naše krehké košíčky, ktoré sú až po vrch naplnené lahodnými krémami rôznych chutí. Okrem koláčikov zo stálej ponuky sme do veľkonočnej krabičky pridali aj zopár výnimočných tartaletkových noviniek (malinovo-pistáciovú s bielou čokoládou, nutelovú s pravou šľahačkou a čučoriedkovú s bielou čokoládou).

Hmotnosť: 1200 g | Alergény: 1,3,5,6,7,8

Prejsť na formulár

Trio rezy

54,00 s DPH

Pre milovníkov tradičných koláčov sú Trio rezy tá správna voľba. Čakajú na vás 3 poctivé rezy -punčový, karamelovo-orechová marlenka a medový krémeš. Naša najpredávanejšia a najúspešnejšia kombinácia zaručene ulahodí mlsným jazýčkom celej vašej rodiny.
Po nakrájaní získate cca 30 kusov zákuskov.

Hmotnosť: 2100 g | Alergény: 1,3,6,7,8

Prejsť na formulár

Domáci vaječňák Marhuľa

24,00 s DPH

Experimentovanie nás baví, a preto vám s hrdosťou predstavujeme ďalšiu z likérových noviniek. Tentokrát sme do vaječňáku pridali marhule a marhuľovicu, ktoré spolu s naším klasickým likérovým základom tvoria dokonalú súhru chutí, vhodnú pre váš jarný prípitok na zdravie.

Objem: 700 ml | Alergény: 3,7

Prejsť na formulár

Domáci vaječňák Vanilka

24,00 s DPH

Náš poctivý domáci likér s tahitskou vanilkou a karpatským brandy si získal už mnohých a my vám garantujeme, že jedna fľaša väčšinou nestačí. Je skvelý nielen ako darček pre už dospelých šibačov, ale aj ako prípitok pre vaše veľkonočné návštevy.

Objem: 700 ml | Alergény: 3,7

Prejsť na formulár

Domáci vaječňák Káva

24,00 s DPH

Po minuloročnom úspechu je kávový likér opäť v ponuke. Pre všetkých milovníkov kávy a sladkých prípitkov je náš vaječňák tou správnou voľbou. Tak na zdravie!

Objem: 700 ml | Alergény: 3,7

Prejsť na formulár

Slaný karamel v skle

12,00 s DPH

Poklad v skle, ktorého sa nebudete vedieť dojesť. Či už ho darujete vašim šibačom alebo ho budete počas sviatkov vyjedať sami – to už necháme na vás. Upozorňujeme však, že je prudko návykový.

Objem: 200 g | Alergény: 6,7

Prejsť na formulár

Kokosové guličky

15,00 s DPH

Náš recept na guličky neustále vylepšujeme, aby boli nielen chutné, ale aj ideálne vláčne. Pripravili sme pre vás radšej rovno kilové balenie, pretože vieme, že tieto jednohubky niekedy miznú až podozrivo rýchlo.

Hmotnosť: 1000 g | Alergény: 1,3,5,6,7,8

Prejsť na formulár

Výhodný balíček 1

Krabica koláčikov 30ks + ľubovoľný vaječňák

78,00 83,00 s DPH

Veľká noc je aj o hosťoch a príjemných stretnutiach s rodinou. My to dobre vieme, a preto sme pripravili mix, v ktorom bude niečo pre vašich malých, ale aj veľkých návštevníkov. Balíček overených koláčikov, vrátane 4 limitovaných noviniek a k tomu vaječňák presne podľa vašej chuti.

Alergény: 1,3,5,6,7,8

Prejsť na formulár

Výhodný balíček 2

Krabica tartaletiek 20ks + Trio rezy + ľubovoľný vaječňák

119,00 126,00 s DPH

S najväčším mixom dobrôt vás neprekvapí pár hostí navyše. Pochuťte si s vašimi blízkymi a rodinou na dobrotách z Víkendového mlsania – v tomto špeciálne nakombinovanom balíčku dokonca v ešte výhodnejšej cene.

Alergény: 1,3,5,6,7,8

Prejsť na formulár

Objednávka Veľkonočnej ponuky