Víkendové balíčky, mix koláčikov - Víkendové mlsanie

Víkendové balíčky

U nás začína víkend už vo štvrtok. Vtedy zapíname naše rúry na plné obrátky a vypekáme pre vás až do nedele, aby sa k vám dostala vždy tá najčerstvejšia zásielka sladkého mlsania.

Víkendové boxíky namiešame tak, aby ulahodili aj tomu najväčšiemu gurmánovi. Od tradičných rezov až po tie moderné, u nás si pochutí jednoducho každý. Zloženie krabičky môže byť z týždňa na týždeň vždy trošku odlišné – preto vás čaká aj istá dávka prekvapenia. Detailný popis všetkých mlsnotiek nájdete v sekcií Naše koláčiky.

V ponuke máme mix koláčikov balených po 10, 20 alebo 30 kusov. Podľa preferencie vám ale radi pripravíme aj krabičku 9, 20, 30 kusov z jedného druhu. Svojich nadšencov si našli aj tartaletky, ktoré nájdete v balení po 9, 20 alebo 30 kusov.

Zatiaľ, žiaľ, nie je v našich silách namiešať každému zákazníkovi víkendový boxík podľa individuálnych požiadaviek . Ak však potrebujete nahradiť jeden – dva koláčiky nejakými inými, napíšte nám to do poznámky pri objednávke a my vám radi vyjdeme v ústrety. 

Objednané koláčiky si môžete vyzdvihnúť na našich 3 pobočkách – v Bratislave na Kazanskej 54 , v OC Nivy (v čase od 11 – 19:00) alebo v Senci na Moyzesovej 2, od štvrtka do nedele v čase od 10.00 do 17.00. Krabičky máme dostupné aj k voľnému odberu, takže sme často pripravení aj na zábudlivcov, alebo tých, ktorí si všetko nechávajú na poslednú chvíľu. Ak to k nám máte náhodou ďaleko, využiť môžete aj náš rozvoz v Bratislave a okolí.